Biurko projektanta maszyny do sitodruku- jeden wielki bałagan

torby  papierowe druk - maszyna do sitodruku

Nie myślcie ,że nic się nie dzieje w produkcji maszyny do druku toreb papierowych. Wręcz przeciwnie . Nie ma czasu na uwiecznianie na blogu materiałów fotograficznych czy filmowych. Ale praca idzie do przodu. Płytka PCB z Chin jest już w drodze przez DHL. Dam znać kiedy dotrze. Ten bałagan na biurku nie jest reżyserowany. Mam wydzielone miejsce komputerowe w domu z możliwością testowania z komputerem elektroniki do sterowania maszyny. Prace spawalnicze i montażowe powstają w pracy własnym sumptem. W końcu to jest prototyp maszyny. Powstaje maszyna do druku toreb papierowych metodą sitodruku . Bardzo specjalistyczna. I wydajna… Jak nas nie zniszczy wirus i wybory to powstanie maszyna z pasji i zamiłowania. Prawie idealna do druku toreb papierowych.

Obecnie w pracy do druku koszulek i toreb bawełnianych używamy maszyny karuzeli firmowej bardzo znanej firmy na rynku druku.Maksymalna wydajność w biegu jałowym tej maszyn 720 szt. na godz. bez druku. Ta maszyna waży 1 tonę i ma 3 metry średnicy. To jest maszyna z produkcji seryjnej znanej firmy na rynek amerykański.Zbudowaliśmy do tej maszyny przystawkę przystosowaną do druku toreb papierowych z nadrukiem. Udało nam się osiągnąć 600 szt. w dwóch kolorach nadruku – przy pomocy tej przystawki.

My budujemy maszynę, która będzie miała średnicę maksymalnie 2 m i będzie ważyła do 100 kg. Czyli co za tym idzie mniejsza bezwładność i większa szybkość druku. Dzięki doświadczeniu właściciela i wykształceniu inżynierskiemu i elektronicznemu firma Etorby ciągle się rozwija,. Nie każdy może zaprojektować, zespawać i oprogramować maszynę którą własnoręcznie tworzy. Tu się chwalę i taką maszynę tworzę. I dlatego przedstawiam to na tym blogu.

Wydaje się z prób, wagi maszyny i jej rozmiaru do 2 m , że będzie można osiągnąć ok. 600 szt na godzinę przy 3 kolorach w dwie osoby. To są realne założenia. Dam znać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

maszyna do sitodruku - torby papierowe

Pierwsze próby z pneumatyką

Zostały podłączone pierwsze przewody pneumatyczne do siłowników. Sterowanie na próbę na razie ręcznie , przez naciskanie przycisku w elektrozaworze. Ciśnienie w kompresorze 8 atm zredukowane

Czytaj więcej ...